Технічна підтримка служб соціального сервісу Узинської громади

Дата: 05.03.2019 09:02

В умовах децентралізації саме на об’єднані територіальні громади покладено вирішення значної частини соціальних питань, соціального захисту. Узинська міська об’єднана територіальна громада отримала широкі повноваження, спрямовані на реалізацію соціального сервісу.

1 березня 2019 року від Міністерства соціальної політики України  надійшло комп’ютерне обладнання (6 персональних комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням, 6 багатофункціональних пристроїв).

Техніку для укомплектування робочих місць отримали працівники, що надають мешканцям ОТГ адміністративні послуги соціального характеру та забезпечують організацію роботи із соціального сервісу населення в громаді. Оснащення комп’ютерним обладнанням відбувається за активної підтримки з боку департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації в межах проекту Світового Банку та Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».