Зустріч учнів по класу «Образотворче мистецтво» з групою молодих художників об’єднання іконописців на чолі з Олексієм Чередніченко

Дата: 23.11.2018 10:45

21 листопада відбулася зустріч з Олексієм Чередніченко та  групою молодих художників об’єднання іконописців в ім’я  святителя Кипріяна митрополита Київського. Учні по класу «Образотворче мистецтво» ( викладач Зотова І.П.)  були в захваті  від розповіді про роботу іконописців. Майстри підібрали влучні та теплі слова до дітей, які допомогли  учням  відтворити сакральне зображення Архангела Михайла. Навіть нестача місця для всіх дітей та дорослих не завадила старанній роботі. Дитячі очі сіяли, серця наповнились любов’ю та вдячністю до гостей!!!