Пожежа в житловому будинку в с. Мала Антонівка 31.10.2018

Дата: 01.11.2018 09:58

Білоцерківський район:  5-ДПРЧ м. Узин

31 жовтня 2018 року о 16 год. 22 хв. до оперативно-диспетчерського пункту 5-ДПРЧ (м. Узин Білоцерківського району) надійшло повідомлення  про те, що горить житловий будинок, який знаходиться по вулиці Володимира Козака, 57 с. Мала Антонівка, Білоцерківського району.

На подію виїхав черговий караул 5-ДПРЧ (м. Узин Білоцерківського району) та черговий караул 1-ДПРЧ м. Біла Церква. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено: горить всередині житлового будинку, де нібито знаходиться людина не ходяча, після інсульту. Керівником гасіння пожежі прийнято рішення за даними розвідки: пожежа на площі  56 м кв, включення ланки ГДЗС та подача 2-х ствола «Б» для гасіння пожежі,. Пожежу локалізовано о 17 год. 30 хв., та успішно ліквідовано о 20 год. 05 хв. та не допущено розповсюдження вогню на інші будівлі.

На пожежі працювало 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки (АЦ-4-60 (530905)-515М,  АЦ-40(130)63»Б»)

В результаті пожежі виявлено труп господаря будинку ( Архипенко Федір Петрович, 1941 р/н),  знищено  оздоблення кімнат та пошкоджено речі домашнього вжитку.

На пожежі знаходилась поліція, служба газу, швидка медична допомога.

Ймовірна причина встановлюється.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)