Друга очна сесія Нової української школи для вчителів майбутніх перших класів пройшла успішно, креативно, пізнавально!

Дата: 22.10.2018 10:02

19 та 20 жовтня 2018 року продовжилося навчання вчителів майбутніх перших класів за програмою Нової української школи. Учасники тренінгів ознайомилися із стратегіями розвитку критичного мислення з читання й письма, планували проведення тематичного дня в початковій школі та навчання через дослідження за запитами учнів. Педагоги продемонстрували творчий підхід до вирішення педагогічних ситуацій, дивували своєю завзятістю й талантами під час інсценізації казки, майстерністю й винахідливістю у створенні лепбуків, неперевершеною вигадкою й художніми здібностями під час креативного письма. Тренер Бєкєтова Л.Л. відмітила, що працювати з такою командою надзвичайно цікаво, легко й ВІДПОВІДАЛЬНО!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)