"Усі дороги ведуть до бібліотеки"

Дата: 01.10.2018 10:33

Цей старовинний будинок у центрі Узина, в якому знаходиться бібліотека для дорослих, знають усі, і, мабуть ,кожний мешканець міста бодай один раз переступав його поріг. 30 вересня Україна відзначає День бібліотек - свято духовності, мудрості і знань. З нагоди цієї дати бібліотечні працівники Узинської міської бібліотеки для дорослих наголосили День відкритих дверей.

"Усі дороги ведуть до бібліотеки". 26 вересня 2018 року в святково прикрашеному  приміщенні бібліотеки відвідувачів гостинно  зустрічали бібліотечні працівники. Бібліотекар Копитова Т.В. розповіла про структуру бібліотеки, її книжковий фонд, довідково-бібліографічний апарат, розклад роботи тощо.

Цікава  невимушена атмосфера, гарний настрій , позитивні враження, доброзичливість бібліотекарів панували у цей день в бібліотеці.

"Минають роки, змінюються покоління , в життя все більше входять нові технології, але книга назавжди буде найважливішим  елементом життя людини", - підкреслила завідуюча бібліотекою Маслацова Г.Ю. - " І бібліотекар як хранитель цих скарбів , заслуговує   найвищої подяки за свою скромну, але вкрай необхідну працю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)