Позашкілля знову відкриває двері

Дата: 17.09.2018 13:30

Позашкілля знову відкриває двері

14 вересня A2018 рокeна території відділу позашкільної роботи комунальної  установи  «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради відбулося Свято з нагоди початку навчального року в позашкіллі.  У відділі позашкілля працює 17 гуртків, у яких навчаються 534 вихованці. Одним із напрямків діяльності позашкільної освіти є учнівське самоврядування. Гурток  «Лідери» - керівник Бобровник Ірина Анатоліївна. Гуртки художньо-естетичного спрямування: гурток «Образотворче мистецтво» - керівник Козаченко Надія Володимирівна; гурток «Хореогрфічний» - керівник гуртка Досавлюк Любов Андріївна; гурток «Сувенір» - керівник Козюра Наталія Володимирівна; гурток «Оберіг» - керівник Бобровник Ірина Анатоліївна; гурток « Сувенірна іграшка» - керівник Литвинова Ольга Віталіївна; гурток «Театральний» - керівник Павленко Алла Петрівна; гурток «Ляльковий театр» - керівник Козюра Наталія Володимирівна; гурток «Барабанщиці»-керівник Осівська Людмила Михайлівна.

Гуртки  гуманітарного спрямування: гурток «Ораторського мистецтва»- керівник Мельник Наталія Анатоліївна; Літературна студія «Пролісок» - керівник Царенко Тетяна Іванівна; гурток «Журналістика» - керівник Мельник Наталія Анатоліївна.

Гуртки технічного напрямку: гурток «Комп’ютерна грамота» - керівник Слюсарєва Роза Тулесівна; гурток «Авіамодельний» - керівник Лебедєв Андрій Олександрович.

Гуртки екологічного та туристичного спрямування: гурток «Знавці екології» - керівник Вовк Ірина Володимирівна; гурток «Джура» - керівник Мацюк Сергій Миколайович; гурток «Юний науковець» - керівник Вовк Ірина Володимирівна.

У заході взяли  участь вихованці гуртків позашкілля: учні Узинської ЗОШ №1,УзинськоЇ ЗОШ №2, «Узинської гімназії»  та інших навчальних закладів.  На святі були присутні гості – люди, які всім серцем вболівають за позашкілля та сприяють його розвитку в Узинській міській ОТГ : начальник гуманітарного відділу – Юрій Валентинович Мар’яновський, головний спеціаліст гуманітарного відділу -  Л.О.Крижанівська та директор «Центру розвитку дітей та молоді» - Н.С. Мащенко.

Після святкової програми, яку розпочала завідуюча відділом позашкільної роботи  Бобровник Ірина Анатоліївна, захід продовжився веселими конкурсами.

«Веселі розваги» згуртували дітей в іграх та конкурсах спортивно-розважальної програми, творчих номерах художньої самодіяльності. У піднесеному настрої  діти поверталися зі свята в очікуванні цікавих занять гурткової роботи.

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)