1 місце серед юнаків 2005-2006 р. н. з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2017/2018 років

Дата: 22.06.2018 08:32

19 червня в селі Пісківка Бородянського району, відбулися фінальні зустрічі чемпіонату Київської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону 2017/2018 років, де команда Освіта-Арсенал (Білоцерківський район) зайняла 1 місце серед юнаків 2005-2006 р. н..  В складі команди участь приймали спортсмени центру фізичної культури і спорту їм. Поповича: Щербак Ельдар, Нечипоренко Назар, Левчук Богдан, Мороз Максим, Волков Тихон, Білецький Микола, Горобець В’ячеслав, Чернецький Ростислав, Домиловський Вадим. Підготували спортсменів, тренер-викладач Браганець О.А., Браганець М.А..

Вітаємо з перемогою!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)