Свято щасливого дитинства

Дата: 01.06.2018 16:03

1 червня 2018 року в Узинській ОТГ відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Програма виявилася насиченою і різноманітною. Відкриття свята розпочалося нагородженням переможців предметних олімпіад, спортивних змагань, творчих конкурсів. Дипломи, подяки та подарунки отримали 35 дітей, які цього року досягли найкращих успіхів.

Далі на учасників свята чекала весела розважальна програма. Зібралося більше чотирьохсот дітей з батьками та вчителями. Міський голова В.Ю.Гринчук привітав усіх присутніх, побажав діткам міцного здоров’я, добра, щасливого дитинства, підтримки батьків і незабутніх літніх канікул.

Кожен, хто був на святі, знайшов розвагу до душі: спортивні змагання на стадіоні, квести, флешмоби, фотографування у трьох фотозонах, аквагрим та інші веселощі біля «Зорі». Найбільше глядачів зібрала концертно-розважальна програма, у якій виступили талановиті юні співаки, танцюристи нашої громади. Особлива увага була прикута до вихованців дитячих садочків, які дефілювали у святковому вбранні по червоній доріжці. Родзинкою заходу стала цікава програма професійних аніматорів, які розважали дітей іграми, танцями, веселими флешмобами. До самого вечора талановиті художники громади створювали на стіні біля «Зорі» шедевр на згадку про свято щасливого дитинства.

На стадіоні відбулося чимало цікавих спортивних заходів під керівництвом директора «Центру фізичної культури і спорту їм. П.Р.Поповича» Ломтадзе Іраклія Зурабовича.

З привітанням з нагоди Дня захисту дітей виступив Узинський міський голова Гринчук Віталій Юрійович.

Завдяки професійним навичкам тренерського складу центру спорту дітки різного віку змогли взяти участь у підтягуванні на перекладині, зіграти у волейбол, позмагатися у перетягуванні канату, проявити командний дух у різноманітних естафетах.

Завдяки підтримці Письменного А.,Лучка В., Молочківського Г. усі учасники спортивного свята були нагорджені морозивом.

Хотілося б відзначити злагоджену роботу працівників комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді», відкриття якої громада бачила у цей день.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)