Історична зустріч лідерів!

Дата: 02.04.2018 16:24

2 квітня 2018 року відбулась «історична» подія нашої новоствореної громади. Сьогодні лідери Дитячої Ради Узинської громади та Узинський міський голова Віталій Гринчук зустрілись, щоб обговорити ряд питань щодо подальшої співпраці. На зустрічі були присутні лідери учнівського самоврядування всіх навчальних закладів громади. Активну молодь  цікавили питання дозвілля дітей, розвиток спорту, культури та освіти в нашій громаді. Обговорили і ряд питань «дорослого характеру», серед яких - сполучення між населеними пунктами ОТГ, стан доріг, екологічна ситуація в громаді, інформування населення про діяльність Узинської міської ради. Віталій Юрійович дав вичерпні відповіді на всі поставлені учнівським самоврядуванням питання, а лідери, в свою чергу, поділилися планами своєї організації та заручилися підтримкою міського голови.

Як результат зустрічі – підписання Угоди про наміри щодо співпраці представників Дитячої Ради Узинської громади (ДРУГ) та Узинської міської ради у реалізації спільних програм та проектів. Угода підписана Узинським міським головою – Гринчуком В.Ю та головою лідерської організації «ДРУГ» – Коваленко Веронікою. Сторони домовились про подальшу співпрацю і повну підтримку  з обох сторін.