Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб

Дата: 14.02.2018 15:21

Фото без описуУзинська міська рада 15.02.2018 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування – виконавчих органів Узинської міської ради, відповідно до розпорядження Узинського міського голови  №13 від 13.02.2018 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування - виконавчих органів Узинської міської ради»

Умови конкурсу:

В конкурсі можуть взяти участь особи  чоловічої або жіночої статі, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра, обізнані з комп’ютерними технологіями, вільно володіють українською мовою.

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, Порядку проведення іспиту  для кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах  Узинської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 16 лютого 2015 року № 119/1 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на заміщення наступних вакантних посад Узинської міської ради:

• начальника фінансово-господарського відділу – головного бухгалтера;
  • спеціаліста І категорії загального відділу;
  • головного спеціаліста з кадрової роботи;
  • начальника фінансового управління;
  • заступника начальника фінансового управління – головного спеціаліста;
  • головного спеціаліста фінансового управління;
  • спеціаліста І категоріїфінансовогоуправління;
  • начальника відділу економічної та інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку;
  • головного спеціаліста з питань інвестиційної діяльності відділу економічної та інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку;
  • начальника гуманітарного відділу;
  • головного спеціаліста ( у справах дітей; із загальної середньої освіти; культури, позашкілля, молоді та спорту)
  • начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та архітектури;
  • спеціаліста І категорії відділу ЖКГ, благоустрою та розвитку інфраструктури;
  • начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг»;
  • державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг»;
  • адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів відповідно до НАКАЗУГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИвід 29 грудня 2009 № 406

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

• визнані в установленому порядку недієздатними;
  • мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування;
  • у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;
  • позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;
  • в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Узинської міської ради ( в каб. №1) такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС затвердженою Наказом Національного агентства України з питань державної служби 05.08.2016 №156) з відповідними додатками;
  • подання шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається НАЗК;
  • автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію трудової книжки, оформлену у встановленому порядку;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Прийом документів з понеділка – четвер з 10:00 – 13:00

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділів, управлінь.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації на сайті Узинської міської ради  про оголошення конкурсу, тобто до 16 березня 2018 року. Звертатися за адресою: вул. Незалежності 16/1, м. Узин, Білоцерківський р-н, Київська обл. Довідки за телефоном: 32-11-55