08 Травня, 2023 р., 10:23
     Києво-Могилянська  школа врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія» оголосила відбір на освітній проєкт «Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування», який погоджено Національним агентством з питань державної служби, як програма підвищення кваліфікації. Зазначено, що метою програми є сприяння професійному розвитку ветеранів та ветеранок, які перебувають на посадах державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування менше одного року станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому. При наявності досвіду роботи більше року на посадах державної служби або в органах місцевого самоврядування вступ можливий без проходження конкурсу.
02 Травня, 2023 р., 14:26
   У громадах Білоцерківського району вперше працюватиме Патрульна поліція і ви можете стати частиною великої команди!
28 Квітня, 2023 р., 10:18
До уваги жителів Київської облаті!
25 Квітня, 2023 р., 12:34
    Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності затвердженого рішенням 11 сесії Узинської міської ради №11-626/2021  від 25.08.2021 .
21 Квітня, 2023 р., 11:53
     22 квітня 2023 року Узинська громада готується почесно зустріти та провести в останню дорогу загиблого захисника КОРОЛЮКА Анатолія Вікторовича, який загинув 08 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області.