16 Серпня, 2023 р., 15:00
   Оголошується відбір кандидатур серед внутрішньо переміщених осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради при Білоцерківській районній державній адміністрації.
16 Серпня, 2023 р., 10:15
   17 серпня 2023 року Узинська громада готується почесно зустріти та провести в останню дорогу загиблого захисника Остапенка Євгенія, який загинув 08 серпня 2023 року поблизу селища Урожайне Волноваського району Донецької області.
14 Серпня, 2023 р., 20:59
   За уточненою інформацією прощання із загиблим захисником СТОЛЯРОМ Дмитром Олександровичем відбудеться у середу, 16 серпня 2023 року у селі Макіївка.
31 Липня, 2023 р., 12:14
Шановні мешканці  Узинської територіальної громади!
28 Липня, 2023 р., 10:40
   02 серпня 2023 року  в Київській облдержадміністрації відбудеться тренінг «Як отримати грант?  Основні акценти при заповненні грантових заявок».  В програмі тренінгу:
13 Липня, 2023 р., 09:14
   Міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму підтримки економічної стійкості України.