Четверте засідання робочої групи

Четверте засідання робочої групи по Стратегії розвитку Узинської міської ОТГ на період до 2025 року

16 листопада 2018 року у приміщенні Узинської міської ради відбулося розширене засідання робочої групи  із підготовки Стратегії розвитку громади де відбулися конструктивні дискусії, активні обговорення та, у підсумку - схвалення стратегічних пріоритетів в цілому, визначення стратегічних цілей, операційних цілей і завдань. Цікаво, що питання бачення майбутнього громади, як комфортного та безпечного для проживання та відпочинку простору, спрямованого для всебічний, гармонійний розвиток в ній особистості, реалізації своїх творчих та підприємницьких здібностей мешканцями та запрошеними інвесторами - не викликало жодних заперечень. Отже, рух, а тим більше - стратегічний розвиток, краще починати на підґрунті тих потреб і цінностей громади, які об‘єднують інтереси її мешканців.

Соціально-економічний аналіз  (посилання)

Стратегічні цілі, операційні цілі, завдання і проектні ідеї   (посилання)

Просимо Всіх долучатися до розробки Стратегії розвитку громади і надавати свої пропозиції  до 07 грудня 2018 року на електронну пошту економічного відділу: ekonom_uzyn@ukr.net

Ми віримо, що Узинській громаді це вдасться!