18 Березня, 2024 р., 10:50
Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).
18 Березня, 2024 р., 10:48
В один момент втратити все і попри власний вибір переїхати в інше місто – такі реалії українців, що зазнали руйнівного впливу війни.
18 Березня, 2024 р., 10:46
Учаснику війни пільга на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу надається у розмірі 50% знижки, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це – 4 240 грн).
18 Березня, 2024 р., 10:44
Одне і найпоширеніших запитань щодо індексації пенсій звучить так: «Чому пенсії було проіндексовано на 8%, хоча попередньо поширювалась інформація про 13%»?
18 Березня, 2024 р., 10:42
Цього року, попри війну і складні для держави часи, ми провели індексацію пенсій для понад 10 мільйонів людей.
18 Березня, 2024 р., 10:40
18 Березня, 2024 р., 10:33
З серпня 2023 року, грошова допомога, в межах реалізації спільного з Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН) проєкту додаткових заходів із соціальної підтримки окремих категорій населення, надається одержувачам пенсій, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією.
18 Березня, 2024 р., 10:28
Пенсіонерам для підтвердження своїх статків при вирішенні окремих фінансових питань може знадобитися “Довідка про доходи пенсіонера”.
18 Березня, 2024 р., 10:25
Щоб підтримати українські родини, які обігрівають своє житло дровами чи вугіллям, в листопаді 2023 року спільно з урядом та міжнародними партнерами ми запустили експериментальний проєкт і збільшили виплати допомогу на тверде паливо: